بلوک سبک چهار جداره 15

خرداد 20, 1397 بدون دیدگاه

مناسب برای تیغه بندی خارجی، چهار جداره  بودن این بلوک کمک فراوانی به عایق بودن دیوار می کند به خصوص مناطقی که دارای اختلاف دمای زیاد در بین فصول هستند.

ادامه مطلب  

بلوک سبک سه جداره 15

خرداد 19, 1397 بدون دیدگاه

نتخاب بهترین بلوک برای کاربردهای ساختمانی، تجاری و صنعتی بستگی به عوامل متعددی مثل قیمت بلوک، چگالی بلوک، میزان جذب رطوب و مقاومت حرارتی، مقاومت شیمیایی و افت صوتی بلوک، منطقه جغرافیایی، میزان وزن مرده و غیره دارد. البته امروزه استفاده از بلوک سبک به علت خواص مواد طبیعی و شیمیایی که به آن افزوده می‌شود و مقاومت آن را در برابر عوامل مختلف بالا برده و وزن مرده را کم می‌کند، به عنوان پر کننده فضا‌های دیواره‌ها و سقف رو به افزایش است. هر چند قیمت بلوک سنگین با قمیت بلوک سبک تفاوت چندانی نداشته و بلوک سبک کمی گرانتر می‌باشد. اما اینکه کدام بلوک سبک را در کدام شرایط انتخاب کنیم خود مقوله‌ای مهم است که آرکا بلوک قصد پرداختن به آن را دارد

ادامه مطلب  

بلوک سبک سه جداره 10

خرداد 18, 1397 بدون دیدگاه

مناسب برای تیغه بندی داخلی، سه جداره بودن این بلوک کمک فراوانی به عایق بودن دیوار بین واحد ها و اتاق ها می کند.

ادامه مطلب  

بلوک سبک دو جداره 20

خرداد 17, 1397 بدون دیدگاه

این بلوک بیشتر برای دیوار های محیط خارجی ساختمان و یا دیوار های طبقات منفی و یا دیوار های با ارتفاع بلند استفاده می شود.

ادامه مطلب  

بلوک دو جداره 15

خرداد 16, 1397 بدون دیدگاه

مناسب برای تیغه بندی پیرامونی سبک بود این بلوک یکی از مزیت های آن بشمار می رود این بلوک از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

ادامه مطلب  

بلوک سه جداره 15 (سبک )

خرداد 15, 1397 بدون دیدگاه

مناسب برای تیغه های پیرامونی ساختمان، سه جداره بودن این بلوک کمک فراوانی به عایق بودن دیوار بین ساختمان های مجاور و دیوارهایی که رو به خیابان هستند می کند.

ادامه مطلب  

بلوک سه جداره 10

خرداد 14, 1397 بدون دیدگاه

مناسب برای تیغه بندی داخلی، سه جداره بودن این بلوک کمک فراوانی به عایق بودن دیوار بین واحد ها و اتاق ها می کند.

ادامه مطلب  

بلوک دو جداره 10

خرداد 13, 1397 بدون دیدگاه

مناسب برای تیغه بندی داخلی، سبک بودن این بلوک باعث سهولت استفاده آن هنگام اجرای دیوار می شود و کمک زیادی به سبک سازی سازه می کند.

ادامه مطلب  
Call Now Button